Categories
SHOW BIZ

Varet sa afër jemi…”/ Donald Veshaj zbulon çfarë do të bëjë nëse Beatrix largohet nga shtëpia e Big Brother

Loja e banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP duket se është bërë e ashpër dhe nuk mungojnë debatet e pyetjet provokuese për njëri-tjetrin.

Një bisedë të bërë mes Antonelës dhe Donaldit ka marrë vëmendje të madhe në rrjete sociale. Ish konkurrentja e Për’puthen pyeti aktorin nëse do të largohej pas Beatrixës, me të cilën ka krijuar një histori dashurie brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Aktori nuk ka ngurruar që të përgjigjet pa menduar fare.

Pjese nga biseda:

Antonela: Me dal Trixa, a del dhe ti?

Donaldi: Po normal.

Po nuk u shty këtu po (qesh), varet sa afër fundit jemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.