Categories
SHOW BIZ

Kë takoi Sabiani sapo doli nga Big Brother VIP?

Sabiani, ish-konkurrenti i Big Brother Vip ka treguar se kë ka takuar sapo doli nga shtëpia.

“Personi i parë që takova ishte vajza dhe u thash që s’do t’ju lejë më babi. Unë kam qënë në vende të ndryshme të botës, por si kësaj radhe njëherë…”, tha Sabiani.

Këngëtari shqiptar ishte një ndër më të pëlqyerit në shtëpinë më të famshme të momentit.

Gjithashtu ai u përfshi në një miqësi të fortë me Iirin, balerinin shqiptar.

Burimi:Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published.